Maciej Stępczyński

Maciej Stępczyński

lek. dent.

Zaraz po ukończeniu studiów w 2009 roku dołączyłem do zespołu Zakładu Chirurgii Stomatologicznej Instytutu Stomatologii w Łodzi, gdzie rozpocząłem studia doktoranckie. Przez 2,5 roku w godzinach porannych zajmowałem się nauczaniem chirurgii stomatologicznej studentów polskich i zagranicznych oraz pisaniem publikacji medycznych związanych z moją pracą naukową – badaniem znaczenia biopsji w leczeniu chorób jamy ustnej. Popołudniami doskonaliłem swój fach, pracując w prywatnych gabinetach stomatologicznych na terenie Łodzi.

Po tym okresie skorzystałem z możliwości przyspieszenia rozwoju umiejętności poza granicami Polski – we Flühli w Szwajcarii i Rotterdamie w Holandii. Tam nauczyłem się tempa i organizacji pracy. Miałem też dostęp do najnowocześniejszych metod leczniczych i profilaktycznych, a dzięki dużej częstości wykonywania skomplikowanych prac protetycznych, doskonaliłem sprawność operowania w każdej z dziedzin stomatologii.

W 2012 roku stworzyłem zespół FarmDent+, pragnąc podzielić się z Państwem umiejętnościami leczniczymi, których nauczyłem się na Zachodzie, co z powodzeniem udaje nam się czynić po dzień dzisiejszy. Oferując najlepsze metody terapeutyczne przy użyciu nowoczesnych materiałów, stawiam na sprawność i szybkość wykonania procedur medycznych, które nie umniejszają dokładności ich przeprowadzania.

Wiktor Krawczyk

Wiktor Krawczyk

lek. dent.

Od zakończenia studiów w 2015 roku ścieżki drogi zawodowej kierowały mnie w stronę pracy w przychodniach stomatologicznych gdzie zajmowałem się stomatologią zachowawczą. Na początku byłem związany z placówkami leczniczymi na terenie województwa łódzkiego gdzie poznawałem rytm pracy polskiej służby zdrowia w ramach procedur oferowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Przez ten okres mogłem poznać potrzeby polskich dorosłych i małoletnich pacjentów zwracając uwagę i wyrabiając w Was nawyk potrzeby regularnej profilaktyki i leczenia stomatologicznego, otaczając pacjentów całą swoją wrażliwością i zrozumieniem. Udoskonalone umiejętności w zgiełku pracy polskiej służby zdrowia pozwoliły mi skoncentrować się na estetycznym aspekcie leczenia, który rozwijałem pracując w gabinetach prywatnych.

W naszym gabinecie stworzyłem równowagę łączącą cierpliwość i spokój, którymi mam czas obdarzyć naszych pacjentów z nowoczesnym leczeniem, które rozpowszechniamy i zawsze będziemy rozwijać. Moim zadaniem jest uzupełnianie naszego zespołu o życzliwość i troskę, które w nas cenicie a które łatwo jest zatracić w utrzymaniu profesjonalnej, dynamicznej i sprawnej pracy gabinetu.

Copyrights ©2015 by Farmdent+
wykonanie: decowell